OŚWIĘCIM. Pili piwo na ławeczce. Dodatkowo nie mieli maseczek. Zostali ukarani i pouczeni

10 września 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

We wtorek w godzinach popołudniowych w rejonie Starego Miasta w Oświęcimiu oświęcimscy policjanci dostrzegli młodych mężczyzn, którzy na ławeczce przed jedną z kamienic pili piwa. Policjanci podjęli interwencję.

-Za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym na sprawców nałożono mandaty karne. Natomiast w związku ze stwierdzonymi naruszeniami przepisów dotyczących przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się epidemii tj. braku maseczek pomimo nie zachowania odległości, zostali pouczeni – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy