OŚWIĘCIM. Piórnik, zeszyty, książki, ...paralizator i nóż

06 lutego 2018 Autor: png
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Tak do szkoły spakował się 16-latek. Postanowił jednak udać się na wagary. Dzielnicowy podczas obchodu jednego z oświęcimskich osiedli zauważył stojącego za blokiem nastolatka. Z tylnej kieszeni spodni chłopaka wystawał klucz płaski.

16-letni mieszkaniec Oświęcimia, uczeń jednej z oświęcimskich szkół ponadpodstawowych przyznał, że uciekł z kilku lekcji. Aby potwierdzić podawane policjantowi personalia zaczął w plecaku szukać legitymacji szkolnej. Wtedy dzielnicowy zauważył, że oprócz zeszytów i książek, chłopak w plecaku posiada duży nóż taktyczny oraz paralizator.

Przedmioty te zostały zabezpieczone, a nastolatek zamiast do szkoły trafił do oświęcimskiej komendy policji. O zdarzeniu zostali powiadomieni rodzice 16-latka, którzy odebrali go spod opieki policjantów. Funkcjonariusze zwrócili rodzicom niebezpieczne przedmioty, które posiadał przy sobie ich syn, a których z całą pewnością nie powinien wnosić na teren szkoły.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy