OŚWIĘCIM. Piroman w areszcie

11 stycznia 2018 Autor: png
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Sąd Rejonowy w Oświęcimiu zastosował środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego wobec mieszkańca nadsolańskiego grodu. 50-latek podczas awantury domowej podpalił kosz na śmieci i groził 70-letniej matce. Podczas pobytu w szpitalu podpalił ...warte kilka tysięcy złotych łóżko szpitalne.

Dyżurny oświęcimskiej komendy policji został powiadomiony przez mieszkańców osiedla Błonie o awanturze do której doszło w jednym z mieszkań. Interweniowali również strażacy, gdyż 50-latek podpalił jeden z koszy znajdujących się w mieszkaniu. W trakcie interwencji policjanci zauważyli dziwne zachowanie sprawcy awantury. Ten uskarżał się na zawroty głowy. Wezwano zatem karetkę pogotowia, która przewiozła go t do szpitala.

W trakcie pobytu na SOR, mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi personelu i podpalił transportowe łóżko szpitalne. Ogień natychmiast został ugaszony przez jednego z pracowników. Po badaniach lekarskich 50-latek trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy policji.

Zatrzymanemu zostały przedstawione zarzuty gróźb karalnych wobec matki oraz zniszczenia mienia szpitalnego poprzez podpalenie. Sąd Rejonowy w Oświęcimiu zastosował środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego. W tej sprawie prowadzone są dalsze czynności. Policjanci ustalili, że mężczyzna był agresywny również wobec innych mieszkańców bloku.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy