OŚWIĘCIM. Po angielsku w Galerii Książki

10 sierpnia 2017 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Po angielsku w Galerii Książki

Miejska Biblioteka Publiczna im. Łukasza Górnickiego Galeria Książki w Oświęcimiu zaprasza na konserwatoria w języku angielskim "Let's polish your English". Spotkania zaplanowano na trzy najbliższe środy tj. 16, 23 i 30 sierpnia o godzinie 16.30. Konserwatoria odbywać się będą w klasopracowni na pierwszym piętrze. Poprowadzi je anglistka – Justyna Płachta.

Tematy spotkań:16 sierpnia - The Devil's Dictionary, 23 sierpnia - National stereotypes - truth of myth?, 30 sierpnia - A fascinating story of one individual.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

, 14.08.2017 16:49
a kiedy bedzie poidstawowy kurs jez.angielskiego?