OŚWIĘCIM. Podczas cofania samochodem potrącił 78-letniego pieszego

21 czerwca 2017 Autor: sz

78-letni mieszkaniec Oświęcimia z połamanymi żebrami i ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do oświęcimskiego szpitala. Mężczyzna został potrącony przez samochód, kiedy przechodził przez jezdnię.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Do wypadku doszło w środę rano na ulicy Orłowskiego w Oświęcimiu.

-Jak wstępnie ustalili policjanci 24-letni mieszkaniec Oświęcimia, kierując mitsubishi , podczas cofania potrącił przechodzącego przez ulicę 78-letniego mieszkańca Oświęcimia – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Starszy mężczyzna z połamanymi żebrami i ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala. Policjanci z oświęcimskiej drogówki wyjaśnią dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
sztygar37, 23.05.2018 23:33
Jak czytam słowa młodych kierowców, którzy żądają aby kierowców w starszym wieku kierować każdego roku na badania, to zadaję pytanie - kto więcej powoduje wypadków - młody szalony, czy starszy stateczny ?