OŚWIĘCIM. Podczas prac przy budowie pawilonu „Cafe Rynek” odnaleziono amunicje z drugiej wojny światowej

22 maja 2020 Autor: red
fot. sz

fot. sz

W piątek podczas prac wykonywanych przy budowie pawilonu „Cafe Rynek” (wcześniej stał na płycie Rynku Głównego) robotnicy natrafili na znalezisko okresu II wojny światowej.

-Podczas prac ziemnych robotnicy natrafili na około 100 szt amunicji do najprawdopodobniej karabinka z okresu II wojny światowej – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Na miejscu są już saperzy, którzy zabiorą niebezpieczne znalezisko do Krakowa. Obyło się bez ewakuacji.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy