OŚWIĘCIM. Podczas tegorocznej akcji Teddy Bear Toos zebrano 25 worków z pluszakami

09 grudnia 2019 Autor: red
fot. sz

fot. sz

W miniony piątek na Hali Lodowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się mecz Re-Plast Unia Oświęcim z Zagłębiem Sosnowiec. Mecz zakończył się zwycięstwem dla oświęcimian wynikiem 5:4.

To była klasyczna wymiana hokejowych ciosów, ale o jednego więcej zadali goście. Zaczęło się jednak po myśli gospodarzy. Miroslav Zatko z bliska posłał krążek do siatki. Wtedy na lód spadł deszcz pluszowych maskotek w ramach corocznej akcji Teddy Bear Toos. Zebrano 25 dużych worków pluszaków.

Pluszowe maskotki trafią do Pogotowia Ratunkowego oraz Straży Pożarnej.

-Chcemy również przekazać trochę miśków dla dzieci na Ukrainie, gdzie już za niedługo ruszy konwój z paczkami z Oświęcimia organizowany przez „Fundację Ludzi z Potencjałem” – informuje Paweł Kram prezes Oświęcimskiego Sportu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy