OŚWIĘCIM. Podpalał łąkę. Zauważyli go policjanci

04 kwietnia 2017 Autor: sz

46-letni oświęcimianin podpalał suchą trawę na swojej łące. Zdarzenie to zauważyli policjanci patrolujący oświęcimskie peryferia, którzy natychmiast podjęli interwencje. Mężczyzna został ukarany mandatem.

OŚWIĘCIM. Podpalał łąkę. Zauważyli go policjanci

Sytuacja miała miejsce około godziny 17.00 w minioną środę przy ulicy Wysokie Brzegi w Oświęcimiu.

-Przejeżdżający funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który zaczyna podpalać zeschłe trawy na jednej z łąk. Policjanci natychmiast podjęli interwencję nakazując 46-latkowi natychmiastowe zagaszenie tlącej się trawy i zaprzestanie dalszego wypalania łąki, której był właścicielem – informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyzna przyznając się do winy otrzymał mandat karny.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
pit, 05.04.2017 07:40
Jego działka, jego trawa, jego prawo spalić trawę. Eko oszołomów niech w najbliższych dniach zeżrą ich podopieczni - kleszcze.
Agent Tomek, 04.04.2017 08:52
Mandat ka
y,a koszty akcji gaśniczej ?