OŚWIĘCIM. Pogroził pistoletem gazowym

01 sierpnia 2013 Autor: plin

W zeszły wtorek o godz. 10.20 mieszkaniec Głębowic powiadomił policjantów o przygodzie, która spotkała go na ul. Tysiąclecia w Oświęcimiu. Kierowca opla astra groził mu pistoletem, a potem odjechał...

Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Policjanci udali się na miejsce i ustalili, iż doszło do kłótni. - Siedzący w samochodzie 25-letni mieszkaniec Głębowic zareagował na fakt, że kierowca samochodu opel astra zaczął krzyczeć na kobietę, która zatrzymała się na kopercie tuż przed bankiem i po zwróceniu uwagi natychmiast odjechała. W tym samym miejscu zaparkował kierowca opla. Ta sytuacja oburzyła mieszkańca Głębowic, który zwrócił uwagę mężczyźnie. Przez kilka chwil obaj wymieniali argumenty słowne, po czym kierowca opla wyciągnął i skierował w stronę mieszkańca Głębowic pistolet, następnie odjechał - relacjonuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy KPP Oświęcim.

Funkcjonariusze wszczęli poszukiwania kierowcy opla. Ustalili, że to 58-letni oświęcimianin. Nie zastali go w domu, ani w miejscu pracy. Poszukiwania zostały jednak przerwane. - 58-latek zgłosił się sam, gdy dowiedział się, że jest poszukiwany. Aktualnie policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia - dodaje policjantka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy