OŚWIĘCIM. Policja prosi o kontakt uczestniczkę dzisiejszego zdarzenia drogowego

26 czerwca 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Policja prosi o kontakt uczestniczkę dzisiejszego zdarzenia drogowego

Około godziny 12.30 na skrzyżowaniu ulicy Bema z ulicą Władysława Reymonta w Oświęcimiu doszło do zdarzenia drogowego.

Z naszych informacji wynika, iż kobieta jadąc czarnym samochodem potrąciła rowerzystę, następnie wysiadała z samochodu, wzięła numer telefonu od poszkodowanego i następnie oddaliła się z miejsca zdarzenia.

16-letni rowerzysta z podejrzeniem złamania barku i ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala, gdzie przechodzi badania.

-Apelujemy zarówno do kierującej czarnym pojazdem, jak i świadków tego zdarzenia o kontakt z policją – mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Baba, to cwany egzemplarz, 26.06.2019 14:15
Ucieczka z miejsca wypadku...Policja nie zaprasza, raczej wzywa. Szczególnie jak ma do czynienia z ucieczką z miejsca wypadku. Monitoring do wykorzystania.

 

Pozostałe aktualności

   www.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74