OŚWIĘCIM. Policjanci pomogli seniorce, która zgubiła klucze

14 sierpnia 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Policjanci pomogli seniorce, która zgubiła klucze

Policjanci oświęcimskiej drogówki pomogli niepełnosprawnej, 72-letniej mieszkance Oświęcimia, która zgubiła klucze do mieszkania.

W niedzielę, tuż przed godz, 19, dyżurny oświęcimskiej komendy został powiadomiony przez mieszkankę jednego z bloków Osiedla Chemików o niepełnosprawnej sąsiadce. Kobieta siedziała na klatce schodowej, ponieważ zgubiła klucze do mieszkania.

- Na miejsce został wysłany patrol oświęcimskiej drogówki, który znajdował się najbliżej wskazanego bloku. W rozmowie z 72-latką policjanci ustalili, że zapasowe klucze posiada jej córka mieszkająca w jednej z podoświęcimskich miejscowości - opisuje asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania córki. Poinformowali ją o kłopocie w jakim znalazła się jej matka. Kobieta wydała klucze, które następnie policjanci przekazali starszej pani. Seniorka podziękowała policjantom za udzieloną pomoc w trudnej sytuacji.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy