OŚWIĘCIM. Policjanci spełnili marzenia dzieci - ZDJĘCIA

14 grudnia 2016 Autor: raf

Policjant z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu wzięli udział w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Wraz z wolontariuszami, oprócz prezentów, spełnili dodatkowe marzenie trojga dzieci, które pragnęły, by choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy stróż prawa.

Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

W ramach akcji Szlachetna Paczka oświęcimscy policjanci, dołączając do mieszkającego w mieście nad Sołą kolegi po fachu z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, wręczyli świąteczne prezenty dwóm oświęcimskim rodzinom.

 - Podczas tego wyjątkowego spotkania policjanci spełnili jeszcze jedno wielkie marzenie dzieci z tych rodzin, by móc usiąść za kierownicą radiowozu i zapoznać się ze służbą policjanta. Funkcjonariusze z przyjemnością opowiedzieli dzieciom o służbie w Policji, a następnie zaprezentowali radiowóz oraz umundurowanie i sprzęt policyjny. Na zakończenie spotkania podarowali policyjne maskotki oraz elementy odblaskowe - informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy