OŚWIĘCIM. Policjant po służbie uratował desperatkę

27 lutego 2020 Autor: zyg
fot. KPP Bieruń

fot. KPP Bieruń

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę. Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu, mł. asp. Mateusz Wiechaj, będąc po służbie zauważył młodą kobietę która wchodziła na barierkę Mostu Piastowskiego w Oświęcimiu.

-Dzielnicowy natychmiast zatrzymał auto i podbiegł do desperatki, aby powstrzymać ją od skoku z mostu. Z pomocą ruszyli też inni kierowcy, którzy akurat tamtędy przejeżdżali – informuje Katarzyna Skrzypczyk z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu. -Wspólnie złapali kobietę i ściągnęli ją z barierki. 30-latka była pobudzona i wyrywała się – dodaje rzeczniczka.

W czasie oczekiwania na przyjazd służb ratunkowy policjant z Bierunia zadbał o jej bezpieczeństwo. Kobieta, mieszkanka powiatu oświęcimskiego trafiła pod opiekę rodziny oraz lekarzy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy