OŚWIĘCIM. Pomalowali stary autobus. Całkiem legalnie

14 maja 2018 Autor: red/UM Oświęcim
Fot. UM Oświęcim

Fot. UM Oświęcim

Jak już informowaliśmy, tegoroczna Ekomajówka należała do bardzo udanych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się akcja "Kwiaty za elektrograty". Organizatorzy zebrali blisko7 ton zepsutego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W zamian rozdali 3520 sztuk biało-czerwonych pelargonii.

Podczas Ekomajówki na placu Pokoju można było pomalować stary autobus, zrobić budkę dla owadów, pojeździć zamiatarką ZUK czy pobawić się w strefie animacji ekologicznych.

Na scenie wystawiono przedstawienia na temat zanieczyszczonego powietrza. Przed oświęcimianami prezentowały się grupy taneczne, były pokazy fitness.

- Atrakcją była też możliwość zobaczenia i wejścia do środka nowego autobusu marki Solaris, jednego z 19, które w kilku partiach, w ciągu najbliższego roku wyjadą na ulice miasta - powiedziała Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu, organizatora imprezy.

Food trucki zagwarantowały zdrową i smaczną żywność. Chętnie przystawano przy stoiskach miejskich spółek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy