OŚWIĘCIM. Poprawi się dojazd do cmentarza komunalnego

05 lipca 2018 Autor: red
Fot. UM Oświęcim

Fot. UM Oświęcim

Do końca lipca potrwa przebudowa ul. Norwida. Inwestycją jest objęty około 202-metrowy odcinek drogi od skrzyżowania z ul. Wiklinową w rejonie cmentarza komunalnego do skrzyżowania w pobliżu warsztatu samochodowego. Przebudowa kosztuje 663 tys. zł.


Roboty budowlane rozpoczęły się w kwietniu. Na odcinku dojazdowym do cmentarza budowlańcy przebudowali i poszerzyli już jezdnię do 5,5 m.


- Po 20 lipca rozpoczną prace związane z położeniem nowej nawierzchni ulicy. Inwestycja obejmuje też przebudowę zjazdów i poboczy oraz budowę chodników i kanalizacji deszczowej - informuje Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu, dodając że planowane są również miejsca postojowe.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
nowe osiedle senkowskiej was wita itd, 06.07.2018 14:08
już redaktorzy z gazety krakowskiej proponowali żeby się wyprowadzić z Oświęcimia, miasto umiera w kwiatach i tak dalej popłuczyny po Pawłowskiej..Teraz Oświęcim robi się dzielnicą Krakowa, a rynek krakowskim rynkiem pod turystów..
oświęcimer, 05.07.2018 19:22
Poprawi się dojazd do cmentarza ? Super !
Nie widzę w tym mieście dla siebie perspektyw i prawdę powiedziawszy miałem się przeprowadzać do Warszawy ale w takiej sytuacji zostaję.