OŚWIĘCIM. Porozmawiajmy o fotowoltaice. Start już jutro!

24 czerwca 2020 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Porozmawiajmy o fotowoltaice. Start już jutro!

Dwa dni (25-26.06) potrwa Online PV Conference & EXPO – Perspektywy i wyzwania, czyli konferencja, część wystawiennicza oraz cykl webinarów dedykowanych instalatorom i inwestorom z branży fotowoltaicznej.

Podczas dwóch dni zostaną zaprezentowane najnowsze informacje o polskim rynku PV. Będzie można dowiedzieć się również o tym, co czeka przemysł fotowoltaiczny w Polsce w najbliższej przyszłości. Eksperci będą krok po kroku przedstawiać zasady wspierania technologii fotowoltaicznej i przygotowania projektów do aukcji energii odnawialnej. Natomiast producenci modułów fotowoltaicznych, falowników, konstrukcji a także dystrybutorzy zaprezentują swoje najnowsze technologie.

Kolejnym tematem poruszonym podczas konferencji będzie jakość i serwis instalacji fotowoltaicznych. Nie zabraknie również tematyki dotyczącej przepisów przeciwpożarowych. Organizatorzy podkreślają, że ważnym tematem będzie jak nie instalować i jakich błędów unikać.

Więcej informacji oraz rejestracja na www.pvconfexpo.pl

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy