OŚWIĘCIM. Pościg policjantów za... krową

07 czerwca 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Sukcesem zakończył się pościg oświęcimskich policjantów za młodą krową. Zwierzę czmychnęło z zagrody, by poużywać wolności na oświęcimskich ulicach. Cała i zdrowa mućka trafiła pod opiekę właściciela, który jednak będzie musiał ponieść konsekwencje eskapady swojej niepokornej podopiecznej.

Do nietypowej interwencji doszło wczoraj, w godzinach popołudniowych. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że przy ulicy Wyzwolenia znajduje się krowa, która może wtargnąć na jezdnię. Zwierzę ani myślało słuchać policjantów i skierowało się w rejon remontowanego dworca PKP, gdzie torowiskiem uciekało w kierunku Babic.

- Policjanci podążyli za uciekinierką. Na ulicy Grunwaldzkiej wbiegła do ogrodzonego sadu znajdującego się przy jednej z posesji. Fakt ten szybko wykorzystała policjantka, bramą zamykając jej drogę ucieczki. Rogatą zatrzymaną odebrał właściciel - relacjonuje asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

- Wobec właściciela niepokornej krowy, 67-letniego mieszkańca Gminy Oświęcim, zostało wszczęte postępowanie w związku z wykroczeniem – braku zachowania nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia - dodaje Jurecka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy