OŚWIĘCIM. Poseł Józef Brynkus spotkał się z mieszkańcami powiatu

09 lipca 2018 Autor: red
Fot. Szymon Chabior

Fot. Szymon Chabior

Ze swoimi sympatykami spotkał się w Oświęcimskim Centrum Kultury poseł Kukiz'15 Józef Brynkus.


Wśród lokalnych tematów poruszono m.in. kontrowersyjną kwestię lokalizacji w naszym mieście potężnej spalarni śmieci i powracającego coraz częściej smrodu we wschodnich rejonach miasta. Mówiono też o konieczności przebudowy skrzyżowania pod Górą Grojecką.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
jaki, 13.07.2018 08:23
a kto to ten Brynkus? jeden z wielu od [ciach!] w ławach sejmowych. co zrobil do tej pory dla miasta i powiatu?