OŚWIĘCIM. Poseł Marek Sowa komentuje zawiadomienie do prokuratury w sprawie happeningu KOD

21 lutego 2020 Autor: zyg
Fot. zbiory własne Posła na Sejm RP Marka Sowy

Fot. zbiory własne Posła na Sejm RP Marka Sowy

Poseł na Sejm RP Marek Sowa komentuje zawiadomienie do prokuratury w sprawie happeningu KOD przez PiS.

Rozmowa z dnia 20.02.2020br.Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Temudżin, 27.02.2020 22:15
Panie Sowa, gadasz Pan nie na temat. Pana wypowiedzi są nielogiczne i nie mają najmniejszego związku z treścią zawiadomienia. Odpowiedź na Pana stanowisko jest jedna. Nie masz Pan żadnego wytłumaczenia na to co odstawiono odmawiając pseudo litanię pod brzozą. Mam nadzieję, że Prokuratura jakakolwiek by ona nie była (pisowska czy platformerska) stanie na wysokości zadania, a tacy ludzie jak Pan nawet jeśli nie poniosą przed sądem odpowiedzialności, to więcej nie dostaną się do Sejmu, Senatu i jakiegokolwiek innego urzędu w tym kraju lub eurokołchozie.