OŚWIĘCIM. Poseł Marek Sowa pisze list do Beaty Szydło w trzecią "rocznicę" wypadku w Oświęcimiu

10 lutego 2020 Autor: red
fot. Biuro Poselskie Marka Sowy

fot. Biuro Poselskie Marka Sowy

Mija trzy lata od wypadku kolumny rządowej z udziałem premier Beaty Szydło w Oświęcimiu. W związku z tym poseł na Sejm RP Marek Sowa pisze list do byłej premier.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
aga, 15.02.2020 08:38
Sowa jak Ci nie wstyd, brać udział w takiej błazenadzie? Wychowałeś się w katolickiej rodzinie, a dla mie
ych korzyści politycznych poświęciłbyś dosłownie wszystko i wszystkich. I tak normalnie pójdziesz teraz ma niedzielną mszę?
prośba, 14.02.2020 04:14
Panie Sowa, proszę się nie ośmieszać, błaznów Polsce nie potrzeba.
Rodzic, 13.02.2020 08:30
A takie miał Pan ambitne plany żeby być doradcą Komorowskiego. Na narty z nim jeździł. Można powiedzieć że już witał się Pan z Gąską a tu nie pykło!!!! Komór musiał zakończyć swoje nieróbstwo, pozabierać zabawki z gabinetu i się wynieść. Buahhhha
, 13.02.2020 07:02
Pełniąc taką funkcji wypada chociaż sprawdzić pismo, by nie narazić się na śmieszność wystawiając je na widok publiczny. Wypadek miał miejsce 10 lutego 2017 r. Pisze pan cyt.: "Dzisiaj mijają trzy lata od pamiętnego wypadku ..." a pismo jest opatrzone datą ... 10 stycznia 2020 r.
stachu, 13.02.2020 05:58
a ja jestem za upublicznieniem list dentystów Kidawy Błńskiej i Schetyny, fruzjera Budki i wizażysty Grabca
obywate 32-600, 13.02.2020 04:07
"Wstydu oszczędź", Po ostatnim zachowaniu w telewizji publicznej i swoich, a jak domniemam politycznych partyjnych przemyśleniach. Ciśnie się tylko skojarzenie jak z występu "Szkoda gadać"
Niedowiarek, 13.02.2020 02:43
a to on umie pisać?? cud nad Wisłą
Lewy , 12.02.2020 17:18
Brawo panie Marku, trafił pan w sedno. PIS utajnia wszystko gdzie może być ujawnione kłamstwo ich działaczy i funkcjonariuszy. Chcą opanować i obsadzić swymi wszystkie struktury państwa i samorządów.
Beata nam już lata., 12.02.2020 12:36
Beata mi lata.
Ten starszy brodaty laudator wyrasta na lokalnego "Stańczyka" rozweselacza POsła Sowy. Trzeba przyznać- zacięcie do laudacji ma. Natomiast POsła trudno uznać za "dominatora i mocarza" POsłowania na Ziemi Oświęcimsko-Chrzanowskiej- jest mize
ie słaby, nawet uliczne spektakle nie POprawią mu wizerunku, w głowie chyba ma problem gdzie się przykleić/przytulić, bo tworzy i przePOczwarza się tyle partii, ma problem gdzie wskoczyć. POśle SOWA, nie idź tą drogą. Częściej w biurze poselskim warto bywać, z ludem rozmawiać, bo Beata nam już lata.
Swiadek, 11.02.2020 23:03
Do Inz.mamon. Już kto inny złożył jakby Pan czytał gazety.A co Panu ten chłopak zrobił że go Pan obraża. Był Pan na miejscu wypadku. Jeśli nie to więcej nie powinien Pan zabierać głosu w tej sprawie
Mieszkanka Oświęcimia, 11.02.2020 22:59
Do Pana Jerzego. Kompromituje to się Pan pisząc takie bzdury. ZDJĘCIE SZYDŁO ZA OBRAZEK I NA ŚCIANĘ PRZYWIESIĆ PAN MUSI. CO TAKIEGO TA KOBIETA ZROBIŁA POZA TYM ŻE DRZE TEN PRZECIESZYNSKI RYJ. WRACAŁA DO DOMU JAK KAŻDY PO PRACY TO TRZEBA BYŁO JECHAĆ JAK WARIACI. TO JEJ NIE PRESZKADZALO. OWSZEM NIE KIEROWAŁA ALE DECYDUJE O TYM Z JAKĄ PRĘDKOŚCIĄ MAJA JECHAĆ.
Janek , 11.02.2020 22:17
A moj komentarz został przesłany do NKWD czy zgodny z wytyczną parti bolszewickiej!!!
Janek, 11.02.2020 22:14
Jak czytam te komentarze to same. TROLLE PISOWSKIE!!!!
ed, 11.02.2020 22:12
Kilka kwestii Panie Sowa. Kto był autorem SMSa (raczej listu) od ojca chłopaka? Żeby było jasne! Bardzo często używa Pan tego zwrotu, ale właśnie ze słowem "jasno". Zbieg okoliczności? Nie sądzę. Po drugie, kierowca Premier Szydło, gdyby zachował się profesjonalnie, to mogłoby się to skończyć tragicznie dla chłopca, o czym Pan nie wspomina... Następnie, kwestionowanie przez Pana transportu Premier Szydło śmigłowcem LPR-u dyskwalifikuje Pana jako człowieka... I na koniec Pana jazda samochodem. Żałuję, że nie miałem kamerki w samochodzie przed kilkoma laty, jak był Pan marszałkiem, samochód prowadził Pana kierowca, ale leciał przez wieś grubo ponad stówę. Teraz już mam kamerkę...
Edyta , 11.02.2020 21:32
Kompromitacja PISu. Ta sprawa to przykład jak ta władza traktuje zwykłych ludzi ,ktorzy staną im na drodze. Niszczy,y ich. Bolszewizm!!!
inz.mamoń, 11.02.2020 18:31
panie Sowa a czy złozył pan zawiadomienie do prokuratury na tego gościa co zbierał kase na półBoga Sebastiana a pózniej je zajumał??
abc, 11.02.2020 16:02
Jednostronne te opinie,czy urzad z ulicy Mysiej dziala juz w Oswiecimiu?
re Marek, 10.02.2020 23:26
Bo kasujecie to brak komentarzy.
Fil, 10.02.2020 22:56
Żałosny i małostkowy człowieku wykorzystujący własnych rodziców do celów politycznych na kanwie wizyty Komorowskiego podczas obchodów złotych godów w Moksirze- e w Chełmku. Twoje słowa nie są warte funta śpików!!!!
re Marek, 10.02.2020 20:47
Żałosne.
inz.mamoń, 10.02.2020 20:35
pan poseł wyraznie się nudzi...aktualnie pan Sowa przebywa w jakiej partii bo sie zgubiłem?
cezary , 10.02.2020 20:26
Pan sowa znowu jątrzy tak jak jego kolega G. butka.
Jerzy, 10.02.2020 19:18
Panie Sowa niech się Pan nie kompromituje. Do jakiej partii jeszcze się Pan zapisze? Nie dorasta Pan do pięt Pani Szydło.