OŚWIĘCIM. Poseł Marek Sowa pisze list otwarty w sprawie dyskryminowania Małopolski zachodniej w podziale środków europejskich

23 maja 2019 Autor: red
OŚWIĘCIM. Poseł Marek Sowa pisze list otwarty w sprawie dyskryminowania Małopolski zachodniej w podziale środków europejskich

Poseł na Sejm RP Marek Sowa skierował list otwarty do marszałka województwa małopolskiego w sprawie dyskryminowania Małopolski zachodniej w podziale środków europejskich.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
ZNAfCA, 22.05.2019 19:54
ta baba szydło która wyprowadziła flagi UE ze swojego gabinetu teraz parszywie kłamie ,że tego nie zrobiła. Pewno to jej zasługa. babsko unika spotkań z mieszkańcami bo sie boi ,ze zostanie wygwizdana. I słusznie ,jej miejsce jest w oborze.
Roman, 22.05.2019 18:12
Wstyd Panie Starzec!!! Być przeciw swojemu miastu. To dyskretytuje go jako polityka, a mieszkańcy nigdy nie poprą takiego człowieka. Zapewne tylko poparciu Szydlowej zawdzięcza stanowisko wicewojewody małopolskiego. To kolejny obciach dla PIS-u!!!
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 22.05.2019 16:14
Ciekawe jaka to absurdalna inwestycja była przedmiotem rozmowy tych dwóch panów. Ważny w skali kraju ośrodek edukacyjny, przemysłowy i sportowy? No nie wiem.