OŚWIĘCIM. Poszukiwał go chrzanowski sąd. Podczas zatrzymania miał przy sobie narkotyki

07 maja 2020 Autor: red
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W miniony piątek oświęcimscy policjanci pilnowali bezpieczeństwa w rejonie Osiedla Chemików w Oświęcimiu. Około godziny 20.00 na ulicy Nojego mundurowi zauważyli idącego chodnikiem mężczyznę, który pasował do 36-letniego mieszkańca Chełmka, poszukiwanego od dłuższego czasu przez sąd chrzanowski do odbycia kary za przestępstwo przeciwko mieniu. Policjanci natychmiast wylegitymowali mężczyznę.

-Mężczyzna został zobowiązany do odsłonięcia twarzy i przedstawienia dokumentu tożsamości. Po pozytywnej weryfikacji 36 – latek został zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy Policji – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu

Zatrzymany mężczyzna dodatkowo odpowie za przestępstwo narkotykowe, ponieważ podczas jego przeszukania funkcjonariusze znaleźli woreczek z amfetaminą.

-Środek odurzający został zabezpieczony, a zatrzymany wprost z policyjnej celi trafił do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi kolejne pół roku – podkreśla oficer prasowy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy