OŚWIĘCIM. Potrącenie na przejściu dla pieszych

26 lutego 2019 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

W miniony piątek na ulicy Sienkiewicza w Oświęcimiu doszło do zdarzenia drogowego. Około godziny 13.30 kierujący fordem, 54-letni mieszkaniec Bielska-Białej potrącił na przejściu dla pieszych kobietę. 39-letnia oświęcimianka została przewieziona do szpitala, gdzie po badaniach lekarskich okazało się, że doznała tylko ogólnych potłuczeń.

- Policjanci apelują do kierowców o uwagę i ostrożność za kierownicą zarówno w rejonie przejść dla pieszych oraz na drogach gdzie nie ma chodników – podkreśla Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Margi, 26.02.2019 09:06
To przejście to porażka od strony placu Kościuszki ! Budynek zasłania widoczność kierowcom jadącym od "ronda" a piesi nie zawsze myślą co robią.