OŚWIĘCIM. Powstaje nowy supermarket budowlany. Sprawdźcie gdzie i jaki

27 listopada 2019 Autor: zyg
W tym miejscu powstanie Bricomarché. Fot. zyg

W tym miejscu powstanie Bricomarché. Fot. zyg

We wtorek firma budowlana weszła na teren przy ulicy Konopnickiej w Oświęcimiu. Prace rozpoczęły się od postawienia ogrodzenia.

Nowy supermarket budowlany to kolejny sklep szybko rozwijającej się sieci Bricomarché typu „dom i ogród”. Bricomarché jest częścią Grupy Muszkieterów, która w Polsce zrzesza ponad 280 przedsiębiorców zarządzających łącznie prawie 400 sklepami Bricomarché i Intermarché.

Bricomarché w swoich sklepach oferuje od 5 do 25 tysięcy produktów z działów majsterkowanie, budowanie, dekoracja a także ogród.

Obok supermarketu inny inwestor ma w planie wybudowanie stacji benzynowej

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
lepiej żeby..., 01.12.2019 09:15
powstał wrzód na pośladku, niż kolejny niemiecki market budowlany.
Krzysiek, 28.11.2019 18:20
Jeszcze więcej sklepów wciśnijcie w okolicach Niwy i już całkiem ruch w tym zacieśnionym miejscu stanie, a korki będą raz większe
Do CIM, 28.11.2019 18:19
To Chwierut buduje market za publiczne pieniądze?
Haha, weź pomyśl może
CIM, 27.11.2019 20:12
Po co? jest już w Brzeszczach i w Libiążu. Lepiej zainwestować w obwodnicę i w drogę rowerową w kierunku Bierunia. Panu Chwierutowi już dziękujemy Pa!