OŚWIĘCIM. Pozytywne Zakończenie Lata dla 13-letniej Nikoli już w ten weekend

02 października 2020 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Pozytywne Zakończenie Lata dla 13-letniej Nikoli już w ten weekend

Już w ten weekend w niedzielę 4. października po zmianie terminu z 27. września na oświęcimskim rynku odbędzie się impreza pod nazwą POZYTYWNE Zakończenie Lata. A wszystko to dla Nikoli Kurpas z Brzeszcz. 13-latka cierpi na czterokończynowe porażenie mózgu.

Podczas imprezy, którą głównie organizuje Stowarzyszenie Pozytywni oraz Restauracja La Rossa przewidziano wiele atrakcji dla małych i dużych. Wydarzenie w rynku rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa go 18.00.

Przewidziano m.in. pokaz tańca salsy z udziałem publiczności, wspólny trening z Gym For You i konkursy z nagrodami. Będzie można też spróbować pysznego jedzenia – mowa o bigosie, który zostanie przygotowany na 2-metrowej patelni, a zostanie on przyrządzony przez Sebastiana Szroma Schrom, szefa kuchni restauracji La Rossa z Oświęcimia oraz Zbigniewa Harężlaka z Tawerny pod żaglem w Międzybrodziu Bialskim.

Podczas całej imprezy będzie można skorzystać z atrakcji dla dzieci oraz posłuchać muzyki na żywo. To będzie naprawdę wspaniała impreza.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy