OŚWIĘCIM. Prezydent Janusz Chwierut oddał hołd ofiarom zbrodni katyńskiej

22 kwietnia 2020 Autor: red
fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

Na dzień 22 kwietnia zaplanowano w Oświęcimiu obchody 80. rocznicy zbrodni na polskich jeńcach wojennych w 1940 roku w ZSRR. W ubiegłych latach obchody miały zawsze uroczystą oprawę. W tym roku, ze względu na epidemię uroczystości odbyły się bez gości i mieszkańców.

-Hołd ofiarom zbrodni katyńskich oddał prezydent Oświęcimia. Janusz Chwierut złożył dzisiaj kwiaty przy tablicy znajdującej się w kościele parafialnym, poświęconej pamięci mieszkańców ziemi oświęcimskiej, ofiar zbrodni katyńskiej – informuje Katarzyna Kwiecień, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy