OŚWIĘCIM. Przebudowa ul. Jagiełły. Utrudnienia do końca roku.

19 września 2017 Autor: sz
fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

Trwa przebudowa ulicy Jagiełły na odcinku od ul. Św Jana Bosko do ul. Przecznej. Inwestycja na tym odcinku prowadzona jest etapami. Do końca roku ma zakończyć się przebudowa odcinka od ul. św. Jana Bosko do ul. Parkowej. Kolejny etap zostanie przeprowadzony wiosną przyszłego roku.


-Wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni, chodników, zjazdów, mur oporowy podtrzymujący odcinek chodnika u zbiegu z ul. Przeczną. Będzie nowe oświetlenie uliczne na fragmencie drogi od ul. Zaborskiej. Przebudowana zostanie kanalizacja sanitarna oraz deszczowa oraz będzie wybudowana nowa sieć wodociągowa – informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.


Modernizacja ulicy Jagiełły będzie kosztować 2,58 mln. Miasto na tę inwestycję otrzymało dofinansowanie z Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego w kwocie 930 tys. złotych.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy