OŚWIĘCIM. Przy kawie o smogu i czystym powietrzu

22 lutego 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Przy kawie o smogu i czystym powietrzu
"Kiedy będziemy w końcu oddychali czystym powietrzem?" - to nie pytanie retoryczne, lecz tytuł spotkania, które 28 lutego o godz. 18 odbędzie się w Cafe Bergson. O tym jak skutecznie walczyć ze smogiem opowie dr Jakub Jędrak z Polskiego Alarmu Smogowego.

Dr Jędrak jest członkiem Polskiego Alarmu Smogowego (Krakowski Alarm Smogowy, Warszawa Bez Smogu). W ramach działalności w PAS zajmuje się głównie popularyzacją wiedzy na temat wpływu zanieczyszczeń powietrza na zdrowie.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Oświęcimskim Alarmem Smogowym.
Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy