OŚWIĘCIM. "Przybyli ułani pod okienko" w wykonaniu m.in. prezydenta Oświęcimia z małżonką

10 listopada 2020 Autor: sz
OŚWIĘCIM. "Przybyli ułani pod okienko" w wykonaniu m.in. prezydenta Oświęcimia z małżonką

Tegoroczna pieśń na Święto Niepodległości to „Przybyli ułani pod okienko”. Miasto przygotowało specjalne nagranie tego utworu w wykonaniu m.in. prezydenta Oświęcimia z małżonką, przewodniczącego Rady Miasta Oświęcim, dyrektora Zakładu Salezjańskiego. Wystąpił także dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, a także komendant Wojskowej Komisji Uzupełnień w Oświęcimiu.

Dodatkowo swoje muzyczne umiejętności pokazali przedstawiciele Urzędu Miasta Oświęcim oraz Oświęcimskiego Centrum Kultury, których wsparli członkowie Zespołu Pieśni i Tańca „Hajduki”, oświęcimscy artyści oraz dzieci i młodzież współpracujące z Osiedlowym Domem Kultury na Zasolu.

Nagranie utworu „Przybyli ułani pod okienko” to wspólny projekt Urzędu Miasta Oświęcim oraz Oświęcimskiego Centrum Kultury.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy