OŚWIĘCIM. Przyjdź na koncert i posłuchaj legendarnych utworów Jacka Kaczmarskiego

18 marca 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Przyjdź na koncert i posłuchaj legendarnych utworów Jacka Kaczmarskiego
W najbliższy czwartek 22 marca o godz. 17 w sali kameralnej Oświęcimskiego Centrum Kultury odbędzie się koncert finałowy VI Konkursu Piosenek Jacka Kaczmarskiego. Jest on skierowany do uczniów i nauczycieli szkół powiatu oświęcimskiego oraz ościennych powiatów.

- Serdecznie zapraszamy miłośników twórczości Jacka Kaczmarskiego oraz wszystkich lubiących dobrą muzykę - zachęcają organizatorzy, którymi są Powiatowy Zespół Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu oraz Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”.

Głównym fundatorem nagród jest Miasto Oświęcim, a patronat honorowy nad konkursem sprawują: Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego, Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty oraz Janusz Chwierut, Prezydent Miasta Oświęcimia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

   www.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74