OŚWIĘCIM. Przyjdź na spotkanie z Supernianią

19 czerwca 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Przyjdź na spotkanie z Supernianią

Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu zaprasza rodziców i opiekunów na spotkanie autorskie z Dorotą Zawadzką, popularną Supernianią. Początek spotkania pt. "Nie ma dzieci są ludzie - wychowanie oparte na wartościach". Odbędzie się ono w czwartek 28 czerwca o godz. 18. Wstęp wolny.


- Na spotkaniu będą poruszane m.in. zagadnienia związane z normami, zasadami i regułami w relacjach rodzic dziecko, będzie też o potrzebach dzieci, kompromisach i argumentach, a także inteligencji emocjonalnej - informuje oświęcimska książnica.


Dorota Zawadzka jest psychologiem rozwojowym, współautorką wielu kampanii wspierających prawa dzieci. Olbrzymią popularność zyskała dzięki takim programom telewizyjnym jak m.in.: "Superniania", "Dorota Zawadzka. Do tablicy", "I Ty możesz mieć super dziecko".

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
hotin, 20.06.2018 11:03
Ta Galeria Ksiazki staje sie dobrym miejscem do zarabiania kasy na boku.Proszę o info,ile ta spec niania zainkasuje za ten swój występ i z czyich pieniedzy.
darek, 20.06.2018 08:02
hahahaha dobre ona radzi jak wychować dziecko
danka, 20.06.2018 08:01
Komuś radzi a sama swoich dzieci nie wychowała
dosia, 20.06.2018 07:59
Dlaczego swojego syna nie wychowała na super dziecko-coś jej nie wyszło