OŚWIĘCIM. Punk Alive na Tauron Life Festival. A punk rockowym miasteczku kasety i winyle

23 lutego 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Punk Alive na Tauron Life Festival. A punk rockowym miasteczku kasety i winyle
A to niespodzianka! Na scenie tegorocznej edycji Tauron Life Festival Oświęcim wystąpią takie legendy jak Kazik Staszewski, Darek Malejonek i Robert Brylewski. To tylko część składu, jaka pojawi się na koncercie Punk Alive 16 czerwca na stadionie MOSiR-u. Do 1000 pierwszych biletów organizatorzy bezpłatnie dołączają winyl z limitowanej edycji!

Na TLFO szykuje się koncert, jakiego jeszcze nie było w historii festiwalu! Na oświęcimskiej scenie pojawią się ikony polskiej sceny punkowej: Kazik, Siczka, Darek Malejonek, Tomasz Budzyński, Robert Brylewski, Jeż i Raga, Kefir, Smalec, zespoły Prawda i Kryzys oraz zaproszeni goście, m.in. Ania Rusowicz.

Wyjątkowy koncert będzie miał stosowną oprawę w postaci punk rockowego miasteczka ze stanowiskami odsłuchowymi, sprzętem z epoki oraz setkami winyli i kaset. Fani będą mogli przybić tam piątki ze swoimi ulubionymi artystami.

Koncert Punk Alive w ramach 9. edycji TLFO nieprzypadkowo zbiega się w czasie z obchodzoną w tym roku setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Artyści punkowi, otwarcie sprzeciwiając się w latach 80. systemowi komunistycznemu, dawali ludziom nadzieję, podnosili na duchu, pozwalali czuć się wolnym mimo życia w zniewolonym kraju i w pewnym stopniu przyczynili się do odzyskania wolności w 1989 r..
Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy