OŚWIĘCIM. Rabuś za kratkami. Wcześniej salwował się ucieczką przez okno

21 lutego 2018 Autor: Marta K.
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

W ręce oświęcimskich kryminalnych trafił 32-letni mieszkaniec Oświęcimia podejrzany o włamanie po raz drugi do tej samej restauracji. Złodziej miał na swoim koncie już wcześniej inne przestępstwa.

W obu przypadkach z restauracyjnej kasy zniknęło po kilka tysięcy złotych.

Po wnikliwej analizie dowodów, funkcjonariuszom udało się powiązać z tą sprawą 32-latka z Oświęcimia. 15 lutego ustalilimiejsce pobytu podejrzanego. Policjanci pojechali pod wskazany adres. Mężczyzna próbował uciec przez okno, jednak mundurowi nie dali się przechytrzyć.

Zatrzymany usłyszał dwa zarzuty kradzieży z włamaniem. Z uwagi na fakt, że oświęcimianin miał na swoim koncie już inne przestępstwa kryminalne, za które sąd skazał go na karę pozbawienia wolności, trafił wprost z aresztu do zakładu karnego.

Za włamanie i kradzież grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy