OŚWIĘCIM. "Radosna Siedemnastka" zaprasza na dzień otwarty!

05 marca 2018 Autor: Marta K.
OŚWIĘCIM. "Radosna Siedemnastka" zaprasza na dzień otwarty!
Miejskie Przedszkole nr 17 zaprasza w dniu jutrzejszym wszystkich rodziców oraz dzieci na dzień otwarty. Każdy będzie miał możliwość zapoznania się z gronem pedagogicznym, a także zobaczenia wnętrza przedszkola

Radosna Siedemnastka, zapewnia domową atmosferę, wykwalifikowanych nauczycieli, a także odpowiednio wyposażone sale. Wychowankowie mają możliwość wszechstronnego rozwoju, udziału w dodatkowych zajęciach oraz imprezach. Dzieci uczą się poprzez zabawę dlatego zajęcia sprawiają im dużo radości.

Dzień otwarty odbędzie się 06.03.2018 w godzinach 16:00-18:00. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą obuwia zastępczego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy