OŚWIĘCIM. Rafał Trzaskowski spotka się z mieszkańcami powiatu oświęcimskiego

04 czerwca 2020 Autor: sz
Rafał Trzaskowski, kandydat na Prezydenta RP

Rafał Trzaskowski, kandydat na Prezydenta RP

W piątek (5.06) kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski będzie gościł w Małopolsce. Obecny prezydent Warszawy spotka się z mieszkańcami powiatu oświęcimskiego o godzinie 9.00 na oświęcimskim Rynku.

W trakcie spotkania będą zbierane podpisy pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego na Urząd Prezydenta RP.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
chciała , 19.06.2020 15:47
by Pan radar tsaszkalski wygrał wybory na prezydenta RP
ada74, 08.06.2020 12:45
Głosuję na p.Rafała - jedyna szansa na przywrócenie normalności i złagodzenia nienawiści w Ojczyżnie.
Polak, 07.06.2020 20:02
Mrok się czai i próbuje wstać z kolan. Nigdy więcej POgardy dla Polaków. Trzaskowski - NIGDY !!!!!!!!!!!
Marko, 05.06.2020 14:21
Pan Trzaskowski chcę blokować wszystkie inwestycje, takie jak CPK po co nam w końcu tak duże lotnisko i ośrodek komunikacyjny mogący stworzyć do 150 tyś miejsc pracy jak mamy podobne w niemczech, pełen patriotyzm, ale tak działają politycy z tego ugrupowania, lepiej sprzedać co Polskie i pracować u obcokrajowca, tak samo chcę zablokować przekop mierzej Wiślanej, która tak samo stworzy miejsca pracy i uniezależni nas od Rosjan, ale według nich jest to niepotrzebne lepiej grać pod dyktando Rosjan, tak jak było z gazem, płaciliśmy najwyższe ceny w Europie, dopiero za PiSu zdywersykowaliśmy dostawy gazu za pomoca gazoportu i dostaw gazu z Norwegi i PGNIG wygrało w sadzie odszkodowanie za lata dostawy wcześniej gazu i płacenie po za wyżonych cenach...taka jest prawda o rządach Platformy...więc wszystkie te aspekty trzeba przemyśleć przed wyborem prezydenta...
Oświęcimianin, 05.06.2020 13:27
nie, nie, nie dla Trzaskowskiego i bandy złodziej z PO...
Marko, 05.06.2020 13:23
Zero szacunku dla pana Trzaskowskiego, w parlamencie europejskim targowice uprawiał, skargi na POlskę składał, a teraz wielki kandydat na prezydenta, dla mnie jest on zerem politycznym ... a poczytaj dokładnie jak wygląda budżet Warszawy pod jego rządami...
kotek, 05.06.2020 11:38
Marko, a w czym p. Trzaskowski sobie nie radzi w Warszawie? Byłeś tam w ogóle? Czy powtarzasz ten zwrot ze słyszenia. Chciałbym podkreślić, że nie jestem za żadną partią, ale myślę że fajnie byłoby mieć prezydenta - a nie kukiełkę.
Kochanek rafala, 05.06.2020 09:47
Trzeba jaja kupić i rzucać
burak, 05.06.2020 09:04
to ten co [ciach!] i lesby popiera oj nie dziekuje
bodzio, 05.06.2020 08:48
NIE , NIE , NIE DLA DUDY ! RAFAŁ TRZASKOWSKI PREZYDENTEM POLSKI !!!
nkn, 05.06.2020 07:48
Widzę, że urzędnicy z okolicy nie mają czasu rozpatrywać wniosków, ale mają czas organizować kampanię p. Trzaskowskiego. Co się stało z moim wnioskiem, że trzeba go ponowić, zgubiliście dokument elektroniczny? Przy okazji p. Trzaskowski nie jest jeszcze kandydatem, żeby nim zostać musi uzbierać podpisy, tymczasem jest osobą starającą się o kandydaturę, a kandydatem pozostaje tak na prawdę p. Kidawa-Błońska.
mieszkaniec, 05.06.2020 07:42
lewak lewaka zaprosił. Po co przyjechał, zablokować budowe drogi obwodnicy S1? tacy jak on to tylko widza swoje kieszenie.
Marko, 04.06.2020 23:24
W Warszawie sobie nie radzi a na prezydenta Polskie się bierze...
Marko, 04.06.2020 23:23
to jutro zadamy parę pytań panu Trzaskowskiemu ciekawe czy i jak będzię odpowiadał
Nut, 04.06.2020 22:59
Brawo Rafał murem za tobą
Zyta, 04.06.2020 22:58
Wszystcy na rynek podpiszmy Trzaskowskiemu wyraźmy w ten sposób poparcie dla niego
tego kraju juz nic nie uratuje , 04.06.2020 20:28
to kpina jak taki ktos wgl dostał sie do wladzy i jeszcze rządzi stolica!!!
Oswięcimianka, 04.06.2020 18:35
Nie, nie ,nie dla Trzaskowskiego