OŚWIĘCIM. Rajd pijanej rowerzystki po cmentarzu zakończył się kolizją

04 grudnia 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W środę około godziny 13.00 oświęcimscy policjanci zostali zawiadomieni o kolizji drogowej, do której doszło na terenie Cmentarza Komunalnego w Oświęcimiu.

57-letnia rowerzystka jadąc jedną z alejek uderzyła w tył samochodu dostawczego marki Iveco. Kobieta twierdziła, że nie zauważyła pojazdu. Powód? Kobieta w wydychanym powietrzu miała 2 promile alkoholu.

-W wyniku zdarzenia kobieta doznała jedynie stłuczeń, które zostały opatrzone przez ratowników medycznych – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy