OŚWIĘCIM. Rozkopane drogi. Zmiany w organizacji ruchu. Apel o przestrzeganie przepisów

26 marca 2014 Autor: plin

Jazda „na pamięć” po Oświęcimiu może przynieść opłakane skutki. Łatwo się natknąć na roboty drogowe. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i stosowanie się do aktualnego oznakowania.

Roboty na Olszewskiego

Roboty na Olszewskiego

Apel Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu: Trwają remonty kilku ulic na terenie Oświęcimia, w tym Olszewskiego i Nojego. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zwracanie szczególnej uwagi w tych miejscach, gdzie prowadzone są roboty drogowe. Obowiązuje tam nowa organizacja ruchu. Apelujemy o przestrzeganie przepisów i stosowanie się do aktualnego oznakowania. Prosimy również o rozwagę i kulturę jazdy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Apacz, 28.03.2014 10:19
Niech inwestorzy remontów ulic (a docelowo firmy remontowe) też stosują się do przepisów - na Obozowej jak w Meksyku....
zażenowany, 27.03.2014 19:51
hahaha, a stańcie sobie samochodem chociaż na chwilkę w niedozwolonym miejscu w strefie nijakich remontów.W momencie pojawią się strażnicy miejscy i stówa pójdzie się paść. pomimo braku stosownych oznakowań. Istne polowanie SM na kierowców dodaje im chyba splendoru do arogancji oraz nadgorliwosci.
yyyyyyy, 26.03.2014 19:57
jakie oznakowanie...? Panie Redaktorze proszę sobie przejść na wjazd z tyłu do ul Olszewskiego i Tuwima od Starostwa. 3 znaki jeden pod drugim. Ruch w obu kierunkach ----> Ślepa uliczka ----> Zakaz wjazdu... kto wydał decyzje o takim oznakowaniu...? Druga sprawa to remont i rozbudowa parkingu przy ul Tuwima. W dniu rozpoczęcia przebudowy kierowcy byli wyganiani z parkingu. Nikt nic nie wiedział o przebudowie,zero jakiejkolwiek informacji żeby pousuwać samochody z parkingu który jeszcze wtedy był.. Szef goni jak z piórkiem w tyłku..sympatyczny facet ale nerwowy, budowlańcy albo wczorajsi albo wybitnie lewi.. Drzewa jak wycinali zero jakiegokolwiek zabezpieczenia,zamknięcia odcinka drogi,nic, kompletnie nic!!! dzieci stoją i ludzie stoją a tu nagle jeb na ziemie wielki kasztan leci... kto to widział...? Nadzoruje ktokolwiek tę budowę...? Śmietnik na butelki szklane cały rozwalili jak drzewo ścięli, cały popękany jest... kto za to zapłaci...? Doły powykopywali, budowa na całego,masa jakichś przewodów na wierchu, jakichś rur i zero jakiegokolwiek zabezpieczenia tego. Straż miejska wczoraj się tu pokazała odziwo 2 razy, patrol pieszy i potem jeszcze autem przejeżdżali...zrobili coś...? no oczywiście,że nic... a przecież oni m.in od takich rzeczy powinni być... dzieciaki gonią po budowie, włażą do rowów i co..? no nic... pretensje do rodziców przecież będą, bo do kogo.. Nie myślcie sobie,że jestem jednym z tych,co wiecznie narzekają.. fajnie,że coś się dzieje,że zaczynają dbać o drogi, parkingi, ścieżki rowerowe i pieszych. Rozumiem to,że są koki,bo jest przebudowa, rozumiem,że droga zablokowana bo przebudowa. Jestem w stanie zrozumieć wszystko ale żeby takie rażące błędy były to wstyd i to pod siedzibą Starostwa. Na koniec dodam,że skrzyżowanie Olszewskiego i Śniadeckiego powinno być tymczasowo zamknięte,bo piesi nie mając chodnika chodzą po ulicy mając gdzieś jadące z tyłu samochody. Powinien ktoś z góry odkleić się na chwilkę od stołka i przejść się na place budowy. Słoneczko świeci, pogoda wręcz zachęca do spaceru.
pieszy, 26.03.2014 18:18
Jak mają się poruszać piesi na skrzyżowaniu ulic Olszewskiego i Śniadeckiego? Tam się da przejść bez łamania przepisów. Ktoś powinien beknąć za taką organizację ruchu pieszego.
iii, 26.03.2014 18:11
Apeluje do policji aby zaczęła egzekwować przepisy. Ciekawe czyj apel zostanie wysłuchany.
nirwana, 26.03.2014 15:51
Tylko kiedy ustawiono oznakowania,a zresztą i tak są one gorzej niż ma
e.Kierowcy spoza Oświęcimia błądzą dzięki tym oznakowaniom!
Dunka, 26.03.2014 15:04
A słynna Obozowa to co?
Edyta, 26.03.2014 13:05
<p>(...) co mają wsp&oacute;lnego coroczne remonty dr&oacute;g z wyborami? Więc jak są wybory mają wstrzymać wszystkie zaplanowane remonty? Pomyśl trochę.</p>
Bolek i Lolek, 26.03.2014 13:01
a kto TYCH DARMOZJADÓW WYBRAŁ ???? WŁAŚNIE TACY JAK TY !!! PRETENSJE DO CAŁEGO ŚWIATA, A SAM NIC NIE ZROBISZ BY LEPIEJ BYŁO- MOŻE ZAGŁOSUJ NA KOGOŚ LEPSZEGO TWOIM ZDANIEM, A NIE TYLKO NARZEKAJ OSIOŁKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WYBORY I DROGI, 26.03.2014 12:14
CO ROKU POWINNY BYŚ WYBORY DARMOZJADÓW, PRZYNAJMNIEJ DROGI BYŁYBY DOBRE