OŚWIĘCIM. Rozruszaj szare komórki przy pysznej kawie

04 listopada 2018 Autor: red
Fot. Cafe Bergson

Fot. Cafe Bergson

Café Bergson zaprasza w sobotę 17 listopada do wspólnych rozgrywek w planszówki. Początek o godz. 16.

- Przygotujemy dla Was szeroki wybór gier planszowych. Każdy znajdzie coś dla siebie: od prostych tytułów imprezowych, poprzez gry familijne, aż po prawdziwe strategiczne wyzwania - mówią organizatorzy z Cafe Bergson.

- To wspaniała okazja do rozruszania szarych komórek i świetnej zabawy z przyjaciółmi w przytulnej atmosferze, przy kubku naszej pysznej kawy, herbaty lub gorącej czekolady - dodają.

Współorganizatorami są studenci z Akademickiego Koła Gier Strategicznych Gościniec przy oświęcimskiej uczelni, którzy posłużą radą przy wyborze i tłumaczeniu gier udostępnionych na potrzeby wydarzenia przez sklep Palabras.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy