OŚWIĘCIM. Rusza nabór do klas piłkarskich w "Piątce" i "Ósemce". Obie placówki zapraszają na Dzień Otwarty

28 lutego 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Rusza nabór do klas piłkarskich w "Piątce" i "Ósemce". Obie placówki zapraszają na Dzień Otwarty
Od najbliższego poniedziałku 5 marca w sekretariatach w Szkole Podstawowej nr 5 na Zasolu i Szkole Podstawowej nr 8 na Osiedlu rozpoczynają się zapisy do klas I i IV piłkarskiej na rok szkolny 2018/2019. Klasy powstają przy współpracy obu szkół z Akademią Piłkarską Unia Oświęcim.

Warto skorzystać z tej oferty, bo w klasach piłkarskich młody narybek ma zapewnioną:

- naukę w jednej z najlepszych szkół miejskich,

- wykwalifikowaną kadrę pedagogiczno-trenerską,

- zwiększoną ilość godzin zajęć z wychowania fizycznego wg programu Polskiego Związku Piłki Nożnej (zajęcia w hali sportowej, pływalni, orliku, a w starszych klasach na boiskach naturalnych),

- profesjonalne szkolenie piłkarskie (udział w turniejach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim),

- obozy sportowe latem i zimą oraz inne imprezy sportowe przez cały sezon.

Warto wspomnieć, że już od września br. przy Szkole Podstawowej nr 8 będzie czynna największa w Zachodniej Małopolsce hala sportowa, z której będą korzystać także uczniowie klas piłkarskich.

- Zapraszamy na Dzień Otwarty do obu szkół, który odbędzie się 6 marca. W SP 8 od 16:30-17:30, a w SP 5 od 17:00-18:30. Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na przynależność klubową - zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji na stronach internetowych:

http://ap-uniaoswiecim.futbolowo.pl)

http://sp8oswiecim.edu.pl/

https://sp5oswiecim.info/

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy