OŚWIĘCIM. Ruszył nabór kandydatów do Oświęcimskiej Rady Seniorów

07 grudnia 2019 Autor: zyg
fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

Prezydent miasta Oświęcim Janusz Chwierut ogłosił nabór kandydatów do Oświęcimskiej Rady Seniorów. Kandydatów mogą zgłaszać instytucje mające siedzibę w mieście Oświęcim. W szczególności organizacje pozarządowe oraz podmioty które prowadzą uniwersytetu trzeciego wieku.

Kandydaci mogą się również zgłaszać osobiście. Trzeba spełnić jednak jeden warunek. Osoba zainteresowana pracą w radzie musi posiadać poparcie co najmniej 15 mieszkańców Oświęcimia, którzy ukończyli 60 lat.

Zgłoszenie kandydata jest możliwe jedynie za pomocą formularzy zgłoszeniowych dostępnych TUTAJ.

Można również odebrać formularz w wersji drukowanej w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Oświęcim, ul. Solskiego 2 pok. 10.

Wypełniony i podpisany formularz należy dostarczyć do Urzędu Miasta Oświęcim, ul. Zaborska 2, 32-600 Oświęcim. W terminie od 9 grudnia br. do 10 stycznia 2020r.

Wszelkich informacji można uzyskać pod nr tel. 33 842 93 09 lub 33 842 93 10.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy