OŚWIĘCIM. Rynek Główny zamknięty przez 2 dni

07 maja 2015 Autor: Administrator

Rynek oświęcimski będzie zamknięty dla ruchu kołowego przez dwa dni. Na Rynku Głównym będzie odbywał się VI Jarmark Kasztelański.

OŚWIĘCIM. Rynek Główny zamknięty przez 2 dni

-Informujemy mieszkańców, że 9 maja ( sobota) od godziny 24.00 do 11 maja ( poniedziałek) do godziny 6.00 Rynek Główny w Oświęcimiu będzie wyłączony z ruchu kołowego – przekazuje Katarzyna Kwiecień  z Urzędu Miasta Oświęcim.

Nieprzejezdne będą ulice: Mayzla, Plebańska, Rynek Główny. Częściowo zamknięte będą ulice: Solskiego, Mickiewicza, Mały Rynek i Jagiełły. Na  ulicy Klasztornej będzie obowiązywał odwrócony kierunek ruchu.

- Za wynikłe utrudnienia przepraszamy – dodaje rzeczniczka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
adam, 07.05.2015 10:19
Wazne żeby porządnie było oznaczone że na tej Klaszto
ej jest zmiana organizacji ruchu!! Wielu ludzi na pamięc jeździ !!