OŚWIĘCIM. Rynek na żywo w ogólnopolskim serwisie webcamera.pl

27 sierpnia 2020 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Rynek na żywo w ogólnopolskim serwisie webcamera.pl

W minioną środę ogólnopolski serwis webcamera.pl uruchomił kamerę pokazującą na żywo Rynek Główny w Oświęcimiu. Tym samym miasto Oświęcim trafiło do ogromnej bazy kamer z najciekawszych miejsc w Polsce.

Kamera obrotowa, która na żywo przekazuje obraz w formacie full hd została zamontowana na maszcie nad wieżą ratuszową.

Aby zobaczyć co dzieje się na oświęcimskim Rynku należy wejść na stronę www.webcamera.pl i odnaleźć obraz z kamery pod nazwą „Oświęcim – widok na Rynek”. Warto zaznaczyć, że można też skorzystać z aplikacji, która bardzo często jest zainstalowana w nowoczesnych telewizorach.

ZOBACZ AKTUALNY OBRAZ Z KAMERY

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy