OŚWIĘCIM. Rynek zamknięty dla ruchu kołowego na trzy dni

17 maja 2018 Autor: red
Tak było podczas pierwszej imprezy Food Fest w Oświęcimiu. Fot. Jarosław Fiedor

Tak było podczas pierwszej imprezy Food Fest w Oświęcimiu. Fot. Jarosław Fiedor

W związku z organizacją Food Fest Oświęcim na Rynku Głównym magistrat poinformował, że od najbliższego piątku 18 maja od godz. 10 do niedzieli 20 maja do godz. 22 ta część miasta będzie wyłączona z ruchu kołowego.

- W tych dniach nieprzejezdne będą ulice: Mayzla, Plebańska, Rynek Główny. Częściowo zamknięte będą ulice: Solskiego, Mickiewicza, Mały Rynek i Jagiełły. Na ulicy Klasztornej będzie obowiązywał odwrócony kierunek ruchu - informuje Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu, dodając że ograniczenie nie dotyczy pojazdów organizatorów imprezy oraz służb miejskich i porządkowych.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy