OŚWIĘCIM. Ścieżka rowerowa zostanie oświetlona za 280 tys. złotych

11 maja 2019 Autor: red
fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

Trwa instalacja 31 słupów oświetleniowych wzdłuż ścieżki rowerowej przy obwodnicy Oświęcimia. Łącznie 62 lampy oświetlą trakt rowerowy oraz ulicę Zatorską na odcinku od ronda ks. St. Górnego do Castoramy.

-Zadbaliśmy o bezpieczeństwo kierowców na tak ważnej drodze, jaką jest ulica Zatorska. Umożliwimy również korzystanie ze ścieżki rowerowej, bez względu na porę dnia, rowerzystom, rolkarzom, biegaczom czy osobom trenującym nordic walking, przemieszczającym się w kierunku osiedla Chemików, Starych Stawów oraz bulwarów – uważa prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut.

Inwestycja, która zakończy się pod koniec maja kosztuje 280 tys. złotych i została sfinansowana z budżetu miasta.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
biegająca, 13.05.2019 12:40
Wreszcie;) czekałam na to.. :) SUPER!
Miastowy, 12.05.2019 11:02
Brawo Panie Prezydencie Chwierut, to nasze bezpieczeństwo. dziękujemy.