OŚWIĘCIM. Seat koziołkował kilka razy. Dwie osoby trafiły do szpitala

29 września 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W piątek wieczorem, w momencie kiedy służby ratownicze prowadziły działa przy wypadku śmiertelnym w Trzebieńczycach w Oświęcimiu doszło do kolejnego wypadku. Zdarzenie drogowe miało miejsce na ulicy Fabrycznej, czyli drodze krajowej nr 44 w kierunku Zatora.


-Jak wstępnie ustalili policjanci 38-letni mieszkaniec gminy Zator kierując samochodem marki renault master podczas manewru wyprzedzania zderzył się z samochodem marki seat ibiza, którym kierował 19-letni mieszkaniec Polanki Wielkiej, a który już był w trakcie wyprzedzania ciągu pojazdów – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Seat przez kilkadziesiąt metrów koziołkował, a następnie na dachu zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Do szpitala trafił kierowca seata oraz jego pasażer. Na miejscu obecny był Zespół Ratownictwa Medycznego, Państwowa Straż Pożarna z Oświęcimia oraz Policja. Droga była całkowicie nieprzejezdna. Kierowcy kierowani byli na objazdy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy