OŚWIĘCIM. Skorzystaj z rad psychoterapeuty w książnicy

12 marca 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Skorzystaj z rad psychoterapeuty w książnicy
"Psychiatria, w czym może pomóc?" - brzmi tytuł spotkania, które odbędzie się 15 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu. Poprowadzi je psychoterapeuta dr Krystyn Czerniejewski.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18 w bibliotecznej auli.

- Jeżeli ktoś ma jakiś problem, może go zapisać na kartce i przed spotkaniem oddać doktorowi, a on postara się odpowiedzieć na nie w trakcie spotkania, zachowując anonimowość pytającego. Wstęp jest wolny. Zapraszamy - zachęcają organizatorzy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy