OŚWIĘCIM. Skradł alkohol. Szybko okazało się też, że włamał się do salonu fryzjerskiego

16 grudnia 2020 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W minioną sobotę około godziny 17.00 patrol policji interweniował w jednym z hipermarketów spożywczych, gdzie doszło do kradzieży sklepowej. Mężczyzna chcąc uciec ze skradzionym alkohole, użył wobec ochroniarza gazu pieprzowego. 18-latek został przejęty przez policjantów, a następnie osadzony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych w oświęcimskiej komendzie.

Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, iż 18-letni mieszkaniec Oświęcimia ma również związek z włamaniem do salonu fryzjerskiego, z którego skradł pieniądze w kwocie 1700 zł. Miejsce zdarzenia miało w listopadzie br.

-Na podstawie zebranych dowodów policjanci postawili zatrzymanemu zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz kradzieży z włamaniem – mówi Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Teraz mężczyźnie grodzi kara pozbawienia wolności do 20 lat.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy