OŚWIĘCIM. Śladem barda "Solidarności"

26 marca 2018 Autor: red
fot. organizatorzy

fot. organizatorzy

W sali kameralnej Oświęcimskiego Centrum Kultury 22 marca odbył się koncert finałowy VI Konkursu Piosenek Jacka Kaczmarskiego. Wystąpili w nim laureaci nagród i wyróżnień. Głównym partnerem konkursu i fundatorem nagród było Miasto Oświęcim.

Na scenie zaprezentowali się Marcin Borowski i Adrian Domagała z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu (I nagroda), Marta Kopacz z Powiatowego Zespołu nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu (II nagroda), Kamila Łukojć z Powiatowego Zespołu nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu (III nagroda), Izabela Trybuś z Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu (wyróżnienie) oraz Magdalena Waliczek z Powiatowego Zespołu nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu (wyróżnienie).

Ponadto grupa uczniów powiatowej "Czwórki" kierowana przez nauczyciela Jarosława Górnickiego zaprezentowała program muzyczny „Jednego nikt mi nie odbierze: ja jestem ja!”.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

   www.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74