OŚWIĘCIM. Śladem barda "Solidarności"

26 marca 2018 Autor: red
fot. organizatorzy

fot. organizatorzy

W sali kameralnej Oświęcimskiego Centrum Kultury 22 marca odbył się koncert finałowy VI Konkursu Piosenek Jacka Kaczmarskiego. Wystąpili w nim laureaci nagród i wyróżnień. Głównym partnerem konkursu i fundatorem nagród było Miasto Oświęcim.

Na scenie zaprezentowali się Marcin Borowski i Adrian Domagała z I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu (I nagroda), Marta Kopacz z Powiatowego Zespołu nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu (II nagroda), Kamila Łukojć z Powiatowego Zespołu nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu (III nagroda), Izabela Trybuś z Powiatowego Centrum Kształcenia Technicznego i Branżowego w Oświęcimiu (wyróżnienie) oraz Magdalena Waliczek z Powiatowego Zespołu nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu (wyróżnienie).

Ponadto grupa uczniów powiatowej "Czwórki" kierowana przez nauczyciela Jarosława Górnickiego zaprezentowała program muzyczny „Jednego nikt mi nie odbierze: ja jestem ja!”.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy