OŚWIĘCIM. Śmiertelny wypadek na krajówce. Nie żyją dwie osoby

24 kwietnia 2020 Autor: red
fot. sz

fot. sz

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w piątek około godziny 10.30 na ulicy Fabrycznej w Oświęcimiu.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia citroena z ciężarowym mercedesem – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -W wyniku zderzenia śmierć poniosły dwie osoby podróżujące samochodem osobowym – dodaje oficer prasowy.

Na miejscu prowadzone są czynności. Droga krajowa jest całkowicie zablokowana. Służby kierują objazdami.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy