OŚWIĘCIM. Sobotni "Spacer po Zdrowie" na Bulwarach. Atrakcyjny pakiet startowy dla uczestników

29 września 2018 Autor: adm
OŚWIĘCIM. Sobotni "Spacer po Zdrowie" na Bulwarach. Atrakcyjny pakiet startowy dla uczestników

Prezydent Miasta Oświęcim zaprasza dziś do udziału w kolejnej edycji "Spaceru po Zdrowie". Głównym elementem wydarzenia jest spacer po pięknych alejkach oświęcimskich Bulwarów nad Sołą na dystansie około 2 km, ale będą także inne atrakcje. Spacerowiczom towarzyszyć będą zespoły ratownicze z psami z SAR DT z PsieEgo.pl.

- W programie przewidziano również ciekawe stoiska promocyjne w tym m.in. stoisko ze zdrową żywnością, stoisko z pomiarem ciśnienia, miejsce treningowe oraz informacyjne. Nie zabraknie również warsztatów Nordic Walking oraz wzmacniających kręgosłup - przybliża Marek Tarnowski, szef promocji w oświęcimskim magistracie.

“Spacer po Zdrowie – Zaproś swojego Lekarza” to projekt finansowany w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016 - 2020.

Dziś spacerujemy w 10 miastach. Oprócz Oświęcimia także w: Ciechocinku, Chrzanowie, Kraśniku, Malborku, Sandomierzu, Skierniewicach, Sopocie, Świerklańcu i Żyrardowie.


Każdy zarejestrowany uczestnik spaceru otrzyma pakiet startowy. Warto się pospieszyć, bo ilość pakietów jest ograniczona!


Partnerzy wydarzenia w Oświęcimiu:


  • Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych RAZEM
  • Dzienny Dom Pomocy
  • Miejska Bibliotek Publiczna GALERIA KSIĄŻKI
  • Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego
  • Ochotnicza Straż Pożarna
  • Miejski WOPR
  • PsieEgo.pl

Ramowy program „Spaceru po Zdrowie” przedstawia się następująco:


● 10.00 - 11.00 – rejestracja uczestników i rozpoczęcie imprezy
● 11.00 - 11.45 – warsztaty Nordic Walking, Warsztaty Zdrowy Kręgosłup
● 11.45 - rozgrzewka przed marszem (15 minut)
● 12.00 - 12.30 – Spacer 30 minut
● 12.30 - 12.45 – relaks, wyciszenie
● 12.45 - 13.00 – pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez WOPR
● 13.00 - 13.15 – pokaz psów ratowniczych
● 13.00 - 13.30 – zakończenie i zaproszenie na dalszą część wydarzenia.

W związku z organizacją imprezy do godz. 16 ruch samochodowy na parkingu na ul. Bulwary wraz z drogą dojazdową będzie niemożliwy. Ograniczenie to nie dotyczy pojazdów organizatorów imprezy oraz służb miejskich i porządkowych. Za utrudnienia organizatorzy przepraszają.Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy